rostyle_png

Кондитерська-пекарня Mary

ROM_0671.JPG

А пам’ятаєте часи монохромно-геометричного вибору хліба в магазинах? Ну, тобто, чорний і білий, круглий чи «кірпічик». Батон – на десерт, бо він був чуть солодший) І я довго не міг звикнути, що у вигляді батону може бути «несолодкий» хліб.

З часом альтернатива почала з’являтись у вигляді нових постачальників, які, втім, пекли все той же звичний всім круглий чорний і квадратний білий. Але клятий капіталізм дотягнувся і до нас. Як результат – маємо шикарний вибір продуктів харчування і хліба зокрема.

Це я вас плавно підводжу до того, щоб розповісти про кондитерську-пекарню «Мері». Вона в нас одна була, навпроти готелю «Рось», а зараз вже дві, друга відкрилась біля «літака», в бувшому магазині «бытрадиотехника». До речі, всього їх вісім, ще п’ять в Києві, а одна в Ірпіні. Але наша білоцерківська була першою :)

Так от, повертаючись до вибору хліба. Томатний, горіховий, з сиром та цибулею, гарбузовий та медово-яблучний, на виноградній заквасці, з додаванням кунжуту, маку, пшона, льону, гірчиці, оливок, морської солі – все це неповний перелік бездріжджового хліба в пекарні «Мері». Випікається вранці, тому завжди свіжий. Якщо вчорашній, то вже за пів-ціни.

Короче, просто треба йти і купувати, хліб реально класний.

А таких крутих десертів я навіть у ресторанах не бачив. Подивіться на фотках, це прекрасно. Смак ще краще, запевняю. Я коли вперше фотографував для цієї кондитерської, мав змогу скуштувати більшість з них – кожне тістечко шедевральне. З часом визначились мої фаворити – десерти «Гарбузовий», «Полуниця-базилік» та еклер «Манго-маракуйя». Крайній раз ще скуштував «Шокобон», теж пішло «в избранное»)

ROM_0654.JPG

ROM_0702.JPG

ROM_0701.JPG

ROM_0699.JPG

ROM_0698.JPG

ROM_0706.JPG

ROM_0650.JPG

ROM_0722.JPG

ROM_4379.jpg

ROM_4337.jpg

ROM_4334.jpg

ROM_0689.JPG

ROM_0688.JPG

ROM_0687.JPG

ROM_0663.JPG

ROM_0658.JPG

Ще кілька слів і можете бігти за випічкою. Нова кондитерська має значно більше місця всередині приміщення та літній майданчик в тіні дерев. Зранку зайти кави з тістечком випити – ідеально.

Мої вам рекомендації і смачного.

http://marybakery.com.ua/
https://www.facebook.com/marybakery.bilatserkva/