rostyle_png

LVS Кейтерінг, Біла Церква (а також Київ та будь-яке інше місто)

ROM_3602.jpg

Як знайти спільну мову з діловими партнерами? Чим здивувати гостей? Як згуртувати колектив? Чим доповнити вечірку? Як провести новорічний корпоратив? На ці та ряд інших питань можна відповісти двома словами – хороший фуршет. Ні для кого не секрет, що це одна з найважливіших частин як офіційних, так і святкових заходів. Підсвідомо у кожної людини прийом їжі асоціюється зі спокоєм і комфортом. Саме тому смачне частування в поєднанні з приємним обслуговуванням іноді дають помітніший ефект, ніж години переговорів та поєднують людей краще, ніж професійні тренінги.


Кейтерінг. Всі про нього чули, багато хто навіть знає, що воно таке. Деякі були присутніми на подібних заходах, а особливо продвинуті навіть замовляли послуги кейтерінга безпосередньо. Слово «catering» з англійської перекладається як «громадське харчування» або «доставка провізії». По суті, це «їжа на винос». Але чи впевнені ви, що знаєте про всі можливсті кейтерінга? Сьогодні основний напрямок кейтерінга - виїзне ресторанне обслуговування, а саме вміння смачно приготувати, красиво оформити і ефектно подати страви на будь-яку кількість гостей, в будь-який час і в будь-якому місці. І цей останній фактор і є тією самою неперевершеною родзинкою кейтретинга: ви самі обираєте місце для вашого фуршета. З однаковим комфортом ви можете насолоджуватись вишуканими стравами та відмінним обслуговуванням на пікніку у парку або на лісовій галявині, на палубі теплохода, вертолітному майданчику, на подвір’ї історичної садиби або взагалі на якихось епічних руїнах з карколомним краєвидом. Епічних руїн в Білій Церкві достатньо. А от як власне йдуть справи з кейтерінговими компаніями?

Поводячи зйомки різноманітних заходів, я неодноразово перетинався з білоцерківською компанією LVS Кейтерінг . І чим далі, тим більше переконувався у високому рівні та якості обслуговування, яке мав змогу особисто неодноразово оцінити. Мені, власне, завжди приємно, коли зустрічаю щось місцеве, що робиться на високому рівні. І цей випадок – як раз яскравий приклад. Власники цього сімейного бізнесу, Людмила та Сергій, дуже серйозно підходять до своєї роботи. Все – від придбання посуду, закупівель продуктів, складання меню, вишколу персоналу, до організації фуршету – проходить під їх особистим контролем. Я мав можливість бувати за лаштунками дійства – і завжди був приємно вражений акуратністю, відповідальним ставленням та злагодженістю роботи хлопців і дівчат з LVS Кейтерінг.

Особлива увага приділяється закупівлі продуктів. Постачальники добираються дуже ретельно. В основному, закупівлі відбуваються безпосередньо власниками у Києві. За досвідом доводиться також їздити – але тут вже трохи інша географія: міжнародні виставки і обмін досвідом всесвітньо відомих кейтерінгових компаній. А ще – чи не найважливіше: помітно, що люди самі люблять те, що вони роблять. Для них це не просто бізнес, вирішення проблем, виконання замовлень – це стиль життя. Вони мають натхнення і привносять його в свою роботу. І, незалежно від того, що вам потрібно – або невеличкий родинний пікнік на природі, або тематична вечірка з друзями, або ж грандіозна презентація на декількасот персон на величезному промисловому майданчику - все буде зроблено з душею, з індивідуальним підходом і з натхненням.

Вже незабаром новорічні свята, підведення підсумків року. Корпоративний фуршет – це можливість приділити більше уваги колективу та партнерам. LVS Кейтерінг має масу рішень для новорічних свят. Ви обираєте місце – офіс, виробництво, будь-яке інше приміщення чи майданчик – а все інше за вас із задоволенням зробить LVS Кейтерінг.

ROM_3053.jpg

ROM_3225.jpg

ROM_3597.jpg

ROM_3603.jpg

ROM_3605.jpg

ROM_3612.jpg

ROM_4163.jpg

ROM_4165.jpg

ROM_4261.jpg

ROM_6110.jpg

ROM_6118.jpg

ROM_6119.jpg

ROM_6127.jpg

ROM_6144.jpg

ROM_9051.jpg

ROM_9054.jpg

ROM_9057.jpg